Hakkımızda

İspanya’da yeni bir yaşama başlamak, geleceğe yönelik bir yatırım yapmak hatta belki sadece geçici bir süre kalmak istiyorsunuz. Bunun için yeni bir iş kurmayı, mevcut firmanızı İspanya’ya taşımayı, İspanya’da gayrimenkul almayı ya da varlıklarınızı keyifli bir sahil kasabasından güvenli ve rahat bir şekilde yönetmeyi düşündünüz.

Peki nasıl olacak? Nereden başlamak lazım? Hangi şehir size daha uygun? Sizi anlayacak avukat, muhasebeci, emlakçı nerede bulunur? Çocuğunuzu hangi okula göndereceksiniz? Ya işler yolunda gitmezse? Acil durumlarda kime başvurabilirsiniz?

Spain Experts olarak güvene dayalı ilişkiler kurmaya inanıyoruz.

Evrak katipliği ve/veya  vize başvuru hizmetinden çok öte; karar verme, uygulama, taşınma, yaşam kurma aşamalarının tamamında size deneyime dayalı şeffaf danışmanlık hizmeti sağlamayı, dilerseniz sizi yormadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeyi teklif ediyoruz.  

Yabancı bir ülkede yeni bir hayata başlamak kafa karıştırıcı hatta korkutucu olabilir.  İşte bu yüzden Spain Experts’i kurduk. 

İster İspanya’ya taşınıyor ister sadece yatırım yapıyor olun, her kararınızın mevcut en iyi bilgilerle verildiğinden emin olmanızı, ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilmenizi ve tüm süreçlerin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için ilk sorunuzdan taşınma sürecinize ve sonrasına kadar her adımda yanınızda olacağız.

Yalnız değil, güvenilir ve sizden biri olan bir dayanakla yaşam kalitenizin artacağına inanıyoruz.

Bir yatırımcı, girişimci veya işletme sahibi olarak başarılı olabileceğiniz bir yer bulmak için sizinle birlikte çalışacağız ve İspanya’daki yaşamınızın diğer her yönü için destek sağlayacağız.

Spain Experts iki ana değer üzerine kuruldu;

Birincisi saygı. İnsana, farklılıklara, yaşama, emeğe saygı. Sizi, beklentilerinizi ve endişelerinizi doğru anlayıp size uygun çözümler önermek, zekanıza hakaret etmeyen bir fiyat politikası yürütmek ve güvenilir bir rehber olmak önceliğimiz.

Bu sebeple, her şeyi bildiğini iddia eden değil, doğru bilgiye, hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşabilen danışmanlık anlayışı ile hareket ediyor, hizmet bölgelerimizde deneyimli profesyonellerden adil fiyatlarla uzmanlık desteği alıyoruz.

İkincisi ise sadelik. Yaşadığımız çağın bizi maruz bıraktığı görüntü, ses, duygu, bilgi kirliliğine katkıda bulunmak yerine mümkün olduğunca sade ve amaca yönelik iletişim kurmayı tercih ediyoruz.

Bir başka deyişle: az laf, çok iş.

Bu değerle üretmekte olduğumuz yenilikçi çözümlerden biri de mesajlar, telefon görüşmeleri, e-posta ekleri arasında kaybolmadan; her müşteriye özel kişiselleştireceğimiz mobil uygulamamız üzerinden tek kanaldan tüm evrak, ödeme ve yasal süreçlerin takibini sağlamak.

Siz de hazırsanız, başlayalım mı?

Create a website or blog at WordPress.com