İspanya’da Yaşam

Eğer ülke değiştirmeyi düşünüyorsanız  ve yaşayacağınız yerde lezzetli yemekler, tüm yıl boyunca güneş, canlı bir atmosfer, tarih boyunca farklı kültürlerin harmanıyla oluşmuş bir toplum/sosyal yaşam, sizi sürekli şaşırtacak deniz, dağ ve her türden muhteşem manzaralar ve sosyal haklar arıyorsanız İspanya’da ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. 

Spain Experts olarak güvene dayalı ilişkiler kurmaya inanıyoruz. Evrak katipliği ve/veya  vize başvuru hizmetinden çok öte; karar verme, uygulama, taşınma, yaşam kurma aşamalarının tamamında size deneyime dayalı şeffaf danışmanlık hizmeti sağlamayı, dilerseniz sizi yormadan tüm işlemlerinizi gerçekleştirmeyi teklif ediyoruz.  

Yabancı bir ülkede yeni bir hayata başlamak kafa karıştırıcı hatta korkutucu olabilir.  İşte bu yüzden Spain Experts’i kurduk.  İster İspanya’ya taşınıyor ister sadece yatırım yapıyor olun, her kararınızın mevcut en iyi bilgilerle verildiğinden emin olmanızı, ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilmenizi ve tüm süreçlerin sorunsuz ilerlemesini sağlamak için ilk sorunuzdan taşınma sürecinize ve sonrasına kadar her adımda yanınızda olacağız. 

Bunun yanında, sadece eğitim, staj, ziyaret  ya da kısa süreli iş akdi ile İspanya’ya gelecekseniz ve burada herhangi bir konuda desteğe ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız, sizi de yalnız bırakmıyoruz.  Vaktinizi endişelenerek değil, keyifle ve rahatlıkla geçirin diye ülkede bulunduğunuz süre içinde hem günlük yaşamınızı kolaylaştıracak hizmetlerle hem de 24 saat ulaşabileceğiniz acil durum desteği ile sizin de yanınızdayız! 

İşte İspanya’da yaşamınızı kolaylaştıracak hizmetlerimizden bazıları:

 • Günlük yaşam danışmanlığı: Endülüs Bölgesi için; yaşayacağınız mahalle ya da çocuğunuz için okul seçimi gibi temel sorulardan yaşam kaliteniz açısından belirleyici olacak herhangi bir kişisel ihtiyaca kadar her konuda online olarak saat ya da iş bazlı danışmanlık hizmeti. 
 • Acil Durum Destek: Talep edeceğiniz kapsama göre tüm İspanya ya da sadece Endülüs Bölgesi için; 
  • 24 saat ulaşılabilir acil durum telefon desteği
  • 24 saat ulaşılabilir acil durum personel desteği
 • İspanya’da Ailem: Talep edeceğiniz kapsama göre tüm İspanya ya da sadece Endülüs Bölgesi için; aşağıdaki durumların bazıları ya da tamamında kullanılmak üzere ekibimizden birine vereceğiniz noter vekaleti ile:
  • ülkede bulunduğunuz süre içinde yaşayacağınız ciddi bir sağlık sorunu durumunda hastanede sizi ziyaret edebilme, refakat ve gerekli durumlarda ailenizle iletişim kurarak onların talimatları doğrultusunda adınıza karar alabilme.
  • ülkede bulunduğunuz süre içinde vefatınız durumunda ailenizle iletişim kurarak onların talimatları doğrultusunda cenaze işlemlerinizin yapılması.
  • ülkeden acil olarak ayrılmanız gereken durumlardan sonra, eğer dönmeyecekseniz, adınıza banka hesaplarının kapatılması, kontrat ve diğer akitlerin iptal edilmesi, ilgili resmi kurumların bilgilendirilmesi, vergi vb borçlarınızın kapatılması.  
 • Gayrımenkul danışmanlığı: Endülüs Bölgesi için; konut ya da işyeri satınalma ve kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması.
 • Havaalanı karşılama ve transfer: Tüm havaalanları için; en uygun teklifin alınması, seyahatiniz tamamlanana kadar hizmeti veren firma ve gerekirse sürücü ile irtibatın sağlanması, herhangi bir acil durum ya da anlaşmazlık durumunda kriz yönetimi ve yasal haklarınızın korunması. 
 • Mihmandar / resmi çevirmen / yetkili  rehber: Tüm İspanya için; ilgili kurumlardan yetkileri olan tecrübeli profesyonellerden adil fiyat tekliflerinin alınması, herhangi bir acil durum ya da uyuşmazlık durumunda kriz yönetimi ve yasal haklarınızın korunması. 

Create a website or blog at WordPress.com